Nätverket Hälsofrämjande hälso- och sjukvård

Deltagare i temagruppen

Sari Asa Nicolaisen
Ordförande/sammankallande
Region Östergötland

Telefon:
E-post: sari.asa.nikolaisen@regionostergotland.se

Agnes Lindeberg
Region Blekinge
Telefon:
E-post: agnes.lindeberg@regionblekinge.se

Ann-Christin Sjölund
Region Kalmar län
Telefon:
E-post: ann-christine.sjolund@regionkalmar.se

Camilla Falk
Region Halland
Telefon:
E-post: camilla.Falk@regionhalland.se

Caroline Lundh
Region Sörmland
Telefon:
E.post: caroline.lundh@regionsormland.se

Charlotte Jerkelund
Region Jönköpings län
Telefon:
E-post: charlotte.jerkelund@rjl.se

Elaine Persohn
Region Gävleborg
Telefon:
E-post: elaine.persohn@regiongavleborg.se

Helena Gard
Region Västerbotten
Telefon:
E-post: helena.gard@regionvasterbotten.se

Madeleine Åkerlind
Region Västmanland
Telefon:
E-post: madeleine.akerlind@regionvastmanland.se

Maria Lindgren
Region Jämtland Härjedalen
Telefon:
E-post: maria.a.lindgren@regionjh.se

Mariana Vikström
Region Västernorrland
Telefon:
E-post: mariana.vikstrom@rvn.se

Marie Björlin
Region Uppsala
Telefon:
E-post: marie.bjorlin@regionuppsala.se

Marie Brorson
Region Örebro län
Telefon:
E-post: marie.brorson@regionorebrolan.se

Maya Bergström Wuolo
Region Norrbotten
Telefon:
E-post: maya.bergstrom-wuolo@norrbotten.se

Pia Haqwinzon
Region Dalarna
Telefon:
E-post: pia.haqwinzon@ltdalarna.se

Rachel Seltzer
Region Stockholm
Telefon: 08-123 137 30, 072-468 97 30
E-post: rachel.seltzer@sll.se

Sofia Hammarström
Västra Götalandsregionen
Telefon:
E-post: sofia.hammarstrom@vgregion.se

HEMSIDAN

Webmaster   |  Sitemap   |   Om cookies

Nätverket Hälsofrämjande hälso- och sjukvård

© 2014 Nätverket Hälsofrämjande hälso- och sjukvård (HFS)