Nätverket Hälsofrämjande hälso- och sjukvård

Deltagare i temagruppen

Elisabeth Risberg
Ordförande/sammankallande
Region Skåne

Telefon: 070-517 98 56
E-post: elisabeth.risberg@skane.se

Albin Dahlström
Region Västernorrland
Telefon: 072-221 55 04
E-post: per-albin.dahlstrom@rvn.se

Anna Stadig
Region Östergötland
Telefon: 072-231 61 20
E-post: anna.stadig@regionostergotland.se

Annika Stenström 
Västra Götalandsregionen
Telefon: 031-34 23 194, 073-027 88 00
E-post: annika.stenstrom@vgregion.se

Birgitta Hermanson
Region Sörmland
Telefon: 070-685 30 73
E-post: birgitta.hermanson@regionsormland.se

Camilla Larssen
Region Gävleborg
Telefon: 026-27 92 77, 070-318 63 98
E-post: camilla.larssen@regiongavleborg.se

Catarina Sahlman
Region Jönköpings län
Telefon: 070-209 81 42
E-post: catarina.sahlman@rjl.se

Gabriella Sjöström Green
Region Västerbotten
Telefon: 070-641 38 94
E-post: gabriella.sjostrom.green@regionvasterbotten.se

Gudrun Lundgren
Region Norrbotten
Telefon: 0920-28 48 17, 073-800 43 12
E-post: gudrun.lundgren@norrbotten.se

Karin Salomonsson Wohlin
Region Uppsala
Telefon: 018-611 34 83
E-post: karin.salomonsson.wohlin@privat.regionuppsala.se

Kerstin Annerborn
Region Stockholm
Telefon: 08-123 475 04, 072-224 08 76
E-post: kerstin.annerborn@sll.se

Lene Nordstrand
Region Stockholm
Telefon: 070-484 69 13
E-post: lene.nordstrand@sll.se

Matheus Van Tol Amaral Guerra
Region Blekinge
Telefon: 073-447 12 50
E-post: matheus.guerra@regionblekinge.se

Linn Hellqvist
Region Kalmar län
Telefon: 072-201 71 99
E-post: linn.hellqvist@regionkalmar.se

Thomas Andersson
Region Jämtland Härjedalen
Telefon:
E-post: thomas.2.andersson@regionjh.se

HEMSIDAN

Webmaster   |  Sitemap   |   Om cookies

Nätverket Hälsofrämjande hälso- och sjukvård

© 2014 Nätverket Hälsofrämjande hälso- och sjukvård (HFS)