Nätverket Hälsofrämjande hälso- och sjukvård

Deltagare i temagruppen

Elisabeth Risberg
Ordförande/sammankallande
Region Skåne

Telefon: 070-517 98 56
E-post: elisabeth.risberg@skane.se

Anna Stadig
Region Östergötland
Telefon: 072-231 61 20
E-post: anna.stadig@regionostergotland.se

Annika Stenström 
Västra Götalandsregionen
Telefon: 031-34 23 194, 073-027 88 00
E-post: annika.stenstrom@vgregion.se

Birgitta Hermanson
Region Sörmland
Telefon: 070-685 30 73
E-post: birgitta.hermanson@regionsormland.se

Camilla Larssen
Region Gävleborg
Telefon: 026-27 92 77, 070-318 63 98
E-post: camilla.larssen@regiongavleborg.se

Eva Timén
Region Jönköpings län
Telefon: 076-806 41 88
E-post: eva.timen@rjl.se

Gabriella Sjöström Green
Region Västerbotten
Telefon: 070-641 38 94
E-post: gabriella.sjostrom.green@regionvasterbotten.se

Jakob Wallin
Region Västernorrland
Telefon: 0611-800 57, 073-098 62 09
E-post: jakob.wallin@rvn.se

Karin Salomonsson Wohlin
Region Uppsala
Telefon: 018-611 34 83
E-post: karin.salomonsson.wohlin@privat.regionuppsala.se

Kerstin Annerborn
Region Stockholm
Telefon: 08-123 475 04, 072-224 08 76
E-post: kerstin.annerborn@regionstockholm.se

Linn Hellqvist
Region Kalmar län
Telefon: 072-201 71 99
E-post: linn.hellqvist@regionkalmar.se

Marita Andersson
Region Jönköpings län
Telefon: 
E-post: marita.g.andersson@rjl.se

Matheus Van Tol Amaral Guerra
Region Blekinge
Telefon: 073-447 12 50
E-post: matheus.guerra@regionblekinge.se

Robert Hugg
Västra Götalandsregionen
Telefon: 010-435 91 16
E-post: robert.hugg@vgregion.se

Thomas Andersson
Region Jämtland Härjedalen
Telefon:
E-post: thomas.2.andersson@regionjh.se

Åsa Thurfjell
Region Stockholm
Telefon: 08-687 63 00, 072-244 49 99
E-post: asa.thurfjell@regionstockholm.se

HEMSIDAN

Webmaster   |  Sitemap   |   Om cookies

Nätverket Hälsofrämjande hälso- och sjukvård

© 2014 Nätverket Hälsofrämjande hälso- och sjukvård (HFS)