Nätverket Hälsofrämjande hälso- och sjukvård

Deltagare i temagruppen

Jeanette Carlsson
Ordförande/Sammankallande
Region Västerbotten
Telefon: 
E-post: jeanette.carlsson@regionvasterbotten.se

Adam Edler
Region Jämtland Härjedalen
Telefon:
E-post: adam.edler@regionjh.se

Adrian Razmgah
Region Stockholm
Telefon: 
E-post: adrian.razmgah@regionstockholm.se

Annelie Johansson
Region Stockholm
Telefon:
E-post: annelie.e.johansson@regionstockholm.se

Emma Appell
Region Skåne
Telefon:
E-post: emma.appell@skane.se

Elisabeth Risberg
Region Skåne
Telefon: 070-517 98 56
E-post: elisabeth.risberg@skane.se

Emelie Löf
Region Västmanland
Telefon:
E-post: emelie.lof@regionvastmanland.se

Eva-Lena Kohn
Region Sörmland
Telefon: 
E-post: eva-lena.kohn@regionsormland.se

Iwona Jacobsson
Region Västernorrland
Telefon: 0620-194 55, 070-586 85 55
E-post: iwona.jacobsson@rvn.se

Katarina Jupiter
Region Gotland
Telefon:
E-post: katarina.jupiter@gotland.se

Lillemor Edin
Region Uppsala
Telefon:
E-post: lillemor.edin@akademiska.se

Malin Dock
Region Skåne
Telefon:
E-post: malin.dock@skane.se

Marita Andersson
Region Jönköpings län
Telefon: 
E-post: marita.g.andersson@rjl.se

Maya Bergström-Wuolo
Region Norrbotten
Telefon:
E-post: maya.bergstrom-wuolo@norrbotten.se

Viktoria Carlsson
Region Kronoberg
Telefon:
E-post: viktoria.carlsson@kronoberg.se

HEMSIDAN

Webmaster   |  Sitemap   |   Om cookies

Nätverket Hälsofrämjande hälso- och sjukvård

© 2014 Nätverket Hälsofrämjande hälso- och sjukvård (HFS)